-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги (Послуги з постачання готової їжі для харчування пацієнтів)
Тендер Prozorro UA-2020-10-16-005445-c
Завершена
723 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
cb4889d995d349c8b15653fb5cfb58ba
Внутрішній номер закупівлі:
6740325
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-16-005445-c
Замовник:
КНП "Рокитнянська центральна районна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994184
-
Адреса:
09601, Україна, Київська область, смт. Рокитне, вул. Вокзальна, буд. 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Кузніцова +380672352865 rokutmed@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
через відсутність учасників двічі відмінено процедуру закупівлі по торгам, є всі підстави для застосування переговорної процедури згідно п.4 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі»
Очікувана вартість:
723 600.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги (Послуги з постачання готової їжі для харчування пацієнтів)
Кількість
31010 послуга
Період постачання
26.10.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОВАЛЕНКО НАДІЯ СТАНІСЛАВІВНА
Оскарження: 16.10.2020 12:47 - 26.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2304606129
-
Контактна особа:
Коваленко Н.С. +380671412192
-
Адреса:
09611, Україна, Київська область, село Житні Гори, ПРОВУЛОК ВИСОКИЙ будинок 1
Оскарження: 16.10.2020 12:47 - 26.10.2020 23:00
Ціна пропозиції
723 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.10.2020 12:47
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
5d74ad016f9849c2955dc8b155f2900c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-16-005445-c-c1
Постачальник:
КОВАЛЕНКО НАДІЯ СТАНІСЛАВІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2304606129
-
Контактна особа:
Коваленко Н.С. +380671412192
-
Адреса:
09611, Україна, Київська область, село Житні Гори, ПРОВУЛОК ВИСОКИЙ будинок 1
Номер договору:
17
Сума договору:
723 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
28.10.2020 15:00
Статус:
Підписаний