• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Інші завершальні будівельні роботи «Капітальний ремонт приміщень першого поверху головного корпусу КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради» з метою розміщення відділення екстреної невідкладної медичної допомоги за адресою: 85400, Донецька область, м.Селидове, вул.Московська,43 (коригування)»

Завершена

2 412 750.00 UAH з ПДВ
Номер: 73e5dfdd1a75454f9a8c5d7670fcd1bc
Внутрішній номер закупівлі: 6707418
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-15-000097-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради"
Контактна особа: Комар Наталія Вячеславівна 380623770494 selidovo-plan2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування: За результатами процедури відкритих торгів ( оголошення UA -2020 -04 -30- 000381 -a) між КНП “Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради” ( далі - КНП СЦМЛСМР ) та Асоціацією підприємств матеріально-технічного забезпечення «Комплект» (далі - АПМТЗ “Комплект”) 11.06.2020 року було укладено Договір №163/1106-20. Однак, у ході виконання робіт за Договором виникли додаткові будівельно — монтажні роботи не передбачені проектом з капітального ремонту. Додаткові роботи пов’язані між собою у технологічному процесі, та виконуються в межах одного будівельного майданчику у рамках одного зазначеного об’єкта. З метою уникнення проблем технічного характеру, беручи до уваги необхідність забезпечення сумісності технологій, обладнання і матеріалів з наявними, закупівлю додаткових робіт необхідно здійснити з попереднім виконавцем. Додаткові роботи технічно та економічно пов’язані з головним (первинним) договором. Такі роботи потрібно включити в кошторисну документацію. Без здійснення додаткових аналогічних будівельних робіт неможливе закінчення будівельних робіт по основному договору. Враховуючи вищевикладене вбачається можливим здійснити закупівлю зазначених робіт, як вийняток у АПМТЗ “Комплект” шляхом обрання переговорної процедури закупівлі.
Очікувана вартість: 2 412 750.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інші завершальні будівельні роботи «Капітальний ремонт приміщень першого поверху головного корпусу КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради» з метою розміщення відділення екстреної невідкладної медичної допомоги за адресою: 85400, Донецька область, м.Селидове, вул.Московська,43 (коригування)»
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 85400, Україна, Донецька область, Селидове, вулиця Московська, будинок 43 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АПМТЗ"Комплект"

Оскарження: 15.10.2020 08:42 - 25.10.2020 23:00
Ціна пропозиції 2 412 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.10.2020 08:42
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 5f9d8189868543e2993ed0b476f114f9
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-15-000097-a-c1
Постачальник: АПМТЗ"Комплект"
Номер договору: 163/2610-20
Сума договору: 2 412 750.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 010 625.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.10.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Дата підписання: 26.10.2020 09:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 163.pdf
pdf
Календарний графік.pdf
pdf
План фінансування.pdf
pdf
Договірна ціна.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод.угода дог.підр.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
протокол.PDF
p7s
sign.p7s