• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Кисломолочні продукти

З урахуванням приведення у відповідність технічного функціоналу електронної системи закупівель в частині створення необхідних електронних полів, повна інформація щодо закупівлі (в тому числі вимоги до предмету закупівлі, інші вимоги замовника), визначена згідно ч. 3 ст. 14 Закону, викладена у формі "Оголошення про проведення спрощеної закупівлі ", що додається. Учасники закупівлі готують та подають свої пропозиції у відповідності до умов цього оголошення та додатків до нього. Обсяг закупівлі визначено у відповідності до додатку 1 до форми "Оголошення про проведення спрощеної закупівлі "

Завершена

35 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 175.00 UAH
Номер: ac66e8da7b434627be57faf03c1930ea
Внутрішній номер закупівлі: 6694882
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-13-002633-c   
Замовник: Плисківський психоневрологічний інтернат
Контактна особа: Наталія Ланецька +380968521644 pliskivinternat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 35 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 175.00 UAH
Період уточнення: 13.10.2020 13:14 - 20.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 20.10.2020 00:00 - 29.10.2020 00:00
Період кваліфікації: 29.10.2020 00:04 - 02.11.2020 16:45
Період завантаження договору: 02.11.2020 16:45 - 22.11.2020 16:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кефір
Код ДК 021:2015: 15551000-5 Йогурти та інші ферментовані молочні продукти
Кількість 1050.3 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 22252, Україна, Вінницька область, с.Плисків, вул. Броніцького, буд.2 На карті
Сметана
Код ДК 021:2015: 15551000-5 Йогурти та інші ферментовані молочні продукти
Кількість 140 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 22252, Україна, Вінницька область, с.Плисків, вул. Броніцького, буд.2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фірма "Люстдорф" у формі товариства з обмеженою відповідальністю

Оскарження: 02.11.2020 16:45 - 05.11.2020 00:00
Початкова пропозиція 34 692.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
34 692.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.11.2020 16:45
Документи 43
Скарги 0

Контракти

Номер: ad53df2dbf8d49a4a0ccdc5711a1b8f1
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-13-002633-c-c1
Постачальник: Фірма "Люстдорф" у формі товариства з обмеженою відповідальністю
Номер договору: 212
Сума договору: 34 692.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 28 910.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.11.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Дата підписання: 05.11.2020 15:56
Статус:
Виконаний
pdf
договір про закупівлю №212.pdf
pdf
ДУ Люстдорф.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s