-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластмасові вироби (Пластикові бірки для маркування деревини)
Тендер Prozorro UA-2017-03-06-000077-c
Завершена
810 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
09f296f4a49c40e48d0ba15b4007a960
Внутрішній номер закупівлі:
668340
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-06-000077-c
Замовник:
ДП Добрянське лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00993509
-
Адреса:
15011, Україна, Чернігівська область, Добрянка, вул. Поліська, 24 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скугорев Юрій Васильович +380464131250 dobrles09@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові виробиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до cт. 35, п 4. Закону України «Про публічні закупівлі» - умовою застосування переговорної процедури закупівлі є якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації. Торги відмінено 12.01.2017 року ID: UA-2016-12-27-001590-b - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій; Торги відмінено 22.12.2016 року ID: UA-2016-12-06-000229-c - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій
Очікувана вартість:
810 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пластмасові вироби (Пластикові бірки для маркування деревини)
Кількість
450000 штуки
Період постачання
20.03.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Каренс Плюс"
Оскарження: 06.03.2017 10:03 - 17.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40138670
-
Контактна особа:
Бачинський Андрій Іванович 0507077763
-
Адреса:
03062, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Академіка Туполєва, 8
Оскарження: 06.03.2017 10:03 - 17.03.2017 00:00
Ціна пропозиції
810 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.03.2017 10:28
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
7aa75d1c4ca14bf5a21182af3762e79e
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-06-000077-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Каренс Плюс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40138670
-
Контактна особа:
Бачинський Андрій Іванович 0507077763
-
Адреса:
03062, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Академіка Туполєва, 8
Номер договору:
90
Сума договору:
810 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.03.2017 11:21 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
20.03.2017 11:21
Статус:
Підписаний