-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з обслуговування програмного забезпечення
Тендер Prozorro UA-2017-03-03-000311-a
Детальна інформація стосовно предмету закупівлі зазначена в документації, яка додається до закупівлі
Торги не відбулися
66 666.66
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 66.67 UAH
мін. крок: 0.1% або 66.67 UAH
Номер:
ae9f644f904145bcbeab0923f8d5fb3c
Внутрішній номер закупівлі:
668120
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-03-000311-a
Замовник:
Філія "ЦТС" Ліски" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081373
-
Адреса:
02092, Україна, Київська обл., Київ, вул.Довбуша, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Быховченко Иван Иванович 067-556-92-79 ez@liski.ua http://liski.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
66 666.66 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
66.67 UAH
Період уточнення:
03.03.2017 12:56 - 10.03.2017 11:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2017 12:56 - 20.03.2017 11:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обслуговування програмного забезпечення
Кількість
1 лот
Період постачання
20.03.2017 - 31.12.2017