-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Оливи для гідравлічних систем
Тендер Prozorro UA-2017-03-03-000620-a
Робоча рідина - концентрат негорючої гідравлічної рідини типу HFA–E для механізованих кріплень з метою використання в гірничошахтному устаткуванні* Багатофункціональне мастило DURAPLEX EP 2* * або еквівалент Усі показники еквіваленту мають бути не гіршими, ніж у товару зазначеному в переліку Додатку 2 Тендерної документації. Детальні вимоги, опис до предмету закупівлі та технічні характеристики викладені у технічній специфікації – Додаток 2 «Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі»
Торги не відбулися
375 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 750.00 UAH
Номер:
7fded77f8cac41c4af92de1e44dded1e
Внутрішній номер закупівлі:
667716
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-03-000620-a
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ШАХТА " НАДІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00178175
-
Адреса:
80086, Україна, Львівська обл., с. Сілець
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кондратюк Олександр +380504300738 tks.nad@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09211600-7 Оливи для гідравлічних систем та іншого призначенняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
375 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 750.00 UAH
Період уточнення:
03.03.2017 15:45 - 10.03.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2017 15:45 - 20.03.2017 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оливи для гідравлічних систем
Кількість
5100 кілограм
Період постачання
05.04.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю Фукс Мастила Україна
×
-
Код ЄДРПОУ:
20843516
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю Фукс Мастила Україна +380675779832 a.karyuk@fuchs-oil.com.ua http://www.fuchs-oil.com.ua
-
Адреса:
Україна, м. Львів вул. Шевченка 327 а
Початкова пропозиція
367 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
367 440.00 UAH з ПДВ
Документи
37
Скарги
0