-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги
Тендер Prozorro UA-2017-03-01-000095-c
Торги не відбулися
203 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
cdae21d799c7482a9ba23820ff20f358
Внутрішній номер закупівлі:
666962
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-01-000095-c
Замовник:
Державна бібліотека України для юнацтва
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224382
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, Київ, просп.Голосіївський, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Ірина Аркадіївна +380442584132 inform@4uth.gov.ua http://www.4uth.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
203 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
01.03.2017 10:15 - 08.03.2017 10:20
Період прийому пропозицій:
01.03.2017 10:15 - 18.03.2017 10:20
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
03127, Україна, м. Київ, Київ, пр-т Голосіївський 122/1; пр-т Перемоги, 60
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП "АМІРАН 007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40111360
-
Контактна особа:
Амиран Амиран +380502748771 amiran_kr@rambler.ru
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кіровоград,, ВУЛИЦЯ ДВОРЦОВА, будинок 13, офіс 220
Початкова пропозиція
180 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
180 000.00 UAH з ПДВ
Документи
25
Скарги
0