-
Переговорна процедура
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт лікарської амбулаторії смт. Билбасівка Слов’янського району» (коригування) (І черга) ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, ДК 021:2015 – 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація»
Тендер Prozorro UA-2020-10-08-007359-a
Завершена
2 342 979.00
UAH з ПДВ
Номер:
eb6928a2bd794497bac78f4f949dd527
Внутрішній номер закупівлі:
6632859
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-08-007359-a
Замовник:
Департамент охорони здоров"я Донецької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012556
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, Донецька обл., місто Краматорськ, вулиця Богдана Хмельницького, 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Стельмашонок Алла Георгіївна +380669122257 tndzdrav@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
18.08.2020 року було оголошено відкриті торги на закупівлю робіт: «Капітальний ремонт лікарської амбулаторії смт. Билбасівка Слов’янського району» (коригування) (І черга) ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, ДК 021:2015 – 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація», оголошення про проведення відкритих торгів UA-2020-08-18-003445-a.
На участь у процедурі подав пропозицію учасник ТОВ «СКОЧ ПЛЮС» (ЄДРПОУ 42060203). Торги відмінено через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
07.09.2020 року вдруге було оголошено відкриті торги на закупівлю робіт: «Капітальний ремонт лікарської амбулаторії смт. Билбасівка Слов’янського району» (коригування) (І черга) ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, ДК 021:2015 – 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація», оголошення про проведення відкритих торгів UA-2020-09-07-003013-a.
На участь у процедурі подав пропозицію учасник ТОВ «СКОЧ ПЛЮС» (ЄДРПОУ 42060203). Торги відмінено через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Закон України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон про публічні закупівлі) у пункті 1 частини 2 статті 40 дозволяє замовнику застосувати переговорну процедуру у випадку, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
2 342 979.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 342 979.00 «Капітальний ремонт лікарської амбулаторії смт. Билбасівка Слов’янського району» (коригування) (І черга)