• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електромонтажні роботи (Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, аварійного освітлення шляхів евакуації та сходових клітин, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень (в подальшому ПБЗ) в приміщеннях Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівської міської ради Донецької області, за адресою: Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Ціолковського, буд.13)

Завершена

470 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 7805613b08dc4e7a82f31c2c438487b7
Внутрішній номер закупівлі: 6630182
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-08-005951-a   
Замовник: КП "Управління освіти міської ради м.Костянтинівки"
Контактна особа: Алла Альохіна +380627227542 alexina.alla@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 28 серпня 2020р. було оголошено відкриті торги на закупівлю ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи (Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, аварійного освітлення шляхів евакуації та сходових клітин, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень (в подальшому ПБЗ) в приміщеннях Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівської міської ради Донецької області, за адресою: Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Ціолковського, буд.13) з очікуваною вартістю 470 000,00 грн.. Номер процедури закупівлі в електронній системі закупівель: UA-2020-08-28-003144-b. Проте станом на 13 вересня 2020 торги не відбулися з підстави, що передбачена згідно ч. 2 ст. 32 Закону, а саме: подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. Повідомлення про відміну торгів оприлюднене електронною системою закупівель PROZORRO 13.09.2020 року. Тому 14 вересня 2020 року знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю «UA-2020-09-14-002498-b». Проте знову ж таки станом на 30 вересня 2020 року торги не відбулися з підстави, що передбачена згідно ч. 2 ст. 32 Закону, а саме: подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. Повідомлення про відміну торгів оприлюднене електронною системою закупівель PROZORRO 30.09.2020 року. Враховуючи ті обставини, що було відмінено дві процедури закупівлі за предметом ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи (Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, аварійного освітлення шляхів евакуації та сходових клітин, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень (в подальшому ПБЗ) в приміщеннях Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівської міської ради Донецької області, за адресою: Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Ціолковського, буд.13) через відсутність достатньої кількості учасників, було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі»
Очікувана вартість: 470 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електромонтажні роботи (Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, аварійного освітлення шляхів евакуації та сходових клітин, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень (в подальшому ПБЗ) в приміщеннях Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівської міської ради Донецької області, за адресою: Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Ціолковського, буд.13)
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 20.11.2020
Місце постачання 85113, Україна, Донецька область, м.Костянтинівка, вул.Ціолковського,13 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СФЕРА"

Оскарження: 08.10.2020 14:05 - 19.10.2020 00:00
Ціна пропозиції 470 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.10.2020 14:05
Документи 4
Скарги 0

Контракти

Номер: dc262fa172c146cb951dfba0900f4fb4
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-08-005951-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СФЕРА"
Номер договору: 261
Сума договору: 470 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 391 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 20.10.2020 12:55
Статус:
Виконаний
pdf
Дог.№261 стор.3.pdf
pdf
Дог.№261 стор.5.pdf
pdf
Дог. №261 стор.2.pdf
pdf
Дог.№261 стор.4.pdf
pdf
Дог.261 стор.1.pdf
pdf
Дог.№261 дод.1.pdf
pdf
ДУ№1 до дог.№261 стор.1.pdf
pdf
ДУ№1 до дог.№261 стор.2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №2 дод.№1 календ.графік.pdf
pdf
ДУ.№2 до дог.№261.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s