-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
масло солодковершкове селянське не менше 72.5% жирності
Тендер Prozorro UA-2020-10-07-003744-c
Завершена
120 330.00
UAH з ПДВ
Номер:
e55ef7e488764ecea1f8e6af17f04691
Внутрішній номер закупівлі:
6610849
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-07-003744-c
Замовник:
Комунальна установа "Таврійський психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188636
-
Адреса:
70540, Україна, Запорізька область, с.Таврійське, вул.Загорянська, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Величко Тетяна Олександрівна tdi-zor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
двічі не відбултся відкриті торги , чере відсутність достатньої кількості учасників за процедурами UA-2020-08-10-002531-b та UA-2020-09-14-003291-а
Очікувана вартість:
120 330.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
масло солодковершкове селянське не менше 72.5% жирності
Кількість
1050 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
70540, Україна, Запорізька область, с.Таврійське оріхівський район, вул.Загорянська, будинок 2
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Екоіллічпродукт"
Оскарження: 07.10.2020 15:45 - 18.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37121709
-
Контактна особа:
Мізгунова Олена Павлівна +380629539636 ekomilk37@gmail.com
-
Адреса:
87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Свободи, будинок20
Оскарження: 07.10.2020 15:45 - 18.10.2020 00:00
Ціна пропозиції
120 330.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.10.2020 15:45
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
77184ce5b1134d2e965d65a80d60175e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-07-003744-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Екоіллічпродукт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37121709
-
Контактна особа:
Мізгунова Олена Павлівна +380629539636 ekomilk37@gmail.com
-
Адреса:
87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Свободи, будинок20
Номер договору:
180
Сума договору:
120 330.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
100 275.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.12.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Дата підписання:
19.10.2020 09:00
Статус:
Підписаний