• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою (Консультаційні послуги з питань автоматизованого визначення вартості будівельних робіт при застосуванні ПК АВК-5 «Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації»)

Торги не відбулися

5 670.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 28.35 UAH
Номер: f7a7abd69ec844069c3660eb13bfada1
Внутрішній номер закупівлі: 6595932
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-06-010264-a   
Замовник: ДВНЗ "Національний медичний університет імені О.О. Богомольця"
Контактна особа: Едуард Мельник +380442348177 universitet_kiev@ukr.net http://nmuofficial.com
Класифікатор ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 670.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 28.35 UAH
Період уточнення: 06.10.2020 17:02 - 12.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 06.10.2020 17:02 - 22.10.2020 00:00
Умови оплати:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Консультаційні послуги з питань автоматизованого визначення вартості будівельних робіт при застосуванні ПК АВК-5 «Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації»
Код ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.10.2021
Місце постачання 03057, Україна, м. Київ, Київ, пр. Перемоги, 34 На карті