-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі
Тендер Prozorro UA-2017-02-28-001897-a
код ДК 021:2015 «15330000-0 Оброблені фрукти та овочі»
Торги не відбулися
609 620.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 480.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 480.00 UAH
Номер:
75e90b5a6ffc475f87f49cbe12da523c
Внутрішній номер закупівлі:
659051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-28-001897-a
Замовник:
Управліня освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Мельник +380976329919 yonosvita-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15331000-7 Оброблені овочіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
609 620.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.02.2017 19:15 - 06.03.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2017 19:15 - 16.03.2017 10:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴313 620.00 Лот №1 "Оброблені овочі"
- Лот №2 ₴296 000.00 Лот №2 "Оброблені фрукти та горіхи"