-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
деревна гранула із соснових порід d 8 мм
Тендер Prozorro UA-2020-10-06-006787-a
Торги відмінено
480 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
505cf06566fb4b439c481df60d0c9c4b
Внутрішній номер закупівлі:
6589686
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-06-006787-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОСКІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43186863
-
Адреса:
64340, Україна, Харківська область, с. Оскіл, ВУЛИЦЯ СЛОБІДСЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кіт Олександр Григорович 0574355116 DARAGAN19@I.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Для здійснення закупівлі «Код згідно ДК 021:2015 - 09110000- 3 Тверде паливо (деревна гранула із соснових порід d 8 мм)» тендерним комітетом проводились процедури відкритих торгів. Оголошення опубліковано в електронній системі закупівель через авторизований електронний торговельний майданчик «prozorro.gov.ua» 17.08.2020 р. (Ідентифікатор закупівлі - UA-2020-08-17-000701-a). Однак, для участі не було подано жодної тендерної пропозиції. Дана процедура автоматично відмінена електронною системою на підставі абз. 1 п. 1 ч.2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) «ч. 2. Тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі: 1) подання для участі: у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій». Звіт про результати процедури закупівлі автоматично сформовано електронною системою - 09 вересня 2020 р. Після відміни першої процедури відкритих торгів, тендерним комітетом повторно оголошено про проведення відкритих торгів. Оголошення опубліковано через авторизований електронний торговельний майданчик «prozorro.gov.ua» 14.09.2020 р. (Ідентифікатор закупівлі - UA-2020-09-14-001350-b). Під час проведенні другої процедури знову не було подано жодної тендерної пропозиції. Дана процедура автоматично відмінена електронною системою на підставі абз. 1 п. 1 ч.2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) «ч. 2. Тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі: 1) подання для участі: у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій». Звіт про результати процедури закупівлі автоматично сформовано електронною системою - 30 вересня 2020 р. Враховуючи те, що було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, наявні обґрунтовані підстави для обрання саме переговорної процедури для закупівлі «Код згідно ДК 021:2015 - 09110000- 3 Тверде паливо (деревна гранула із соснових порід d 8 мм)» на підставі п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено: «2. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: 1) якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації». Відповідно до ст. 40 Закону замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. До переговорів запрошено учасника Фізична особа-підприємець Федченко Світлана Дмитрівна , яка займається відповідним видом діяльності. Перелік документів, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі. 1. Звіт про результати процедури закупівлі від 09 вересня 2020 р. 2. Звіт про результати процедури закупівлі від 30 вересня 2020 р.
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за Товар здійснюється протягом 30 календарних днів з дати підписання обома Сторонами видаткових документів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
деревна гранула із соснових порід d 8 мм
Кількість
150 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
79f9c8d18ef64495ac89e27d9734d743
Причина скасування:
Непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченної переговорної процедури закупівлі)
Опис причини скасування:
Керуючись до п.5 ч.8 ст.40 Закону України "Про публічні закупівлі" за кодом ДК 021:2015 : код ДК 021:2015 - 09110000- 3 Тверде паливо (деревна гранула із соснових порід d 8 мм) відмінено переговорну процедуру закупівлі.
Період оскарження:
25.11.2020 13:28 - 06.12.2020 00:00
Дата опублікування:
25.11.2020 13:28
Дата виконання:
06.12.2020 00:02
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Федченко С.Д.
Оскарження: 06.10.2020 14:39 - 17.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2656200869
-
Контактна особа:
Федченко С.Д. +380996540120 0996540120@i.ua
-
Адреса:
64340, Україна, Харківська область, с. Оскіл, вул.Борова, 42
Оскарження: 06.10.2020 14:39 - 17.10.2020 00:00
Ціна пропозиції
480 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.10.2020 14:39
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
d03d88a64f72494c9a9633ad7fd54b7c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-06-006787-a-a1
Постачальник:
ФОП Федченко С.Д.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2656200869
-
Контактна особа:
Федченко С.Д. +380996540120 0996540120@i.ua
-
Адреса:
64340, Україна, Харківська область, с. Оскіл, вул.Борова, 42
Сума договору:
480 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації