-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34310000-3 (Зміно запасні частини до ковшового навантажувача HYUNDAI HL 757-7А 2009 року випуску)
Тендер Prozorro UA-2017-02-06-001944-b
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
Завершена
80 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 800.00 UAH
Номер:
9707ec0d8a9e4257897876b0a299f2f9
Внутрішній номер закупівлі:
658702
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-06-001944-b
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Артем В’ячеславович Амелін +380552481415 tender@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
800.00 UAH
Період уточнення:
06.02.2017 15:29 - 09.02.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2017 16:00 - 13.02.2017 18:00
Аукціон:
14.02.2017 12:42 - 14.02.2017 13:09
Період кваліфікації:
14.02.2017 13:09 - 17.02.2017 10:38
Період завантаження договору:
17.02.2017 10:37 - 09.03.2017 10:37
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Зміно запасні частини до ковшового навантажувача HYUNDAI HL 757-7А 2009 року випуску
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
2 штуки
Період постачання
20.02.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УНІВЕРСАЛ СЕРВІС УКРАЇНА"
Оскарження: 14.02.2017 13:09 - 21.02.2017 10:37
×
-
Код ЄДРПОУ:
19039522
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УНІВЕРСАЛ СЕРВІС УКРАЇНА" +380482375554 bershadsky.eugeny@servua.com http://www.servua.com/
-
Адреса:
Україна, 65009, м. Одеса, вул. Сонячна,5
Оскарження: 14.02.2017 13:09 - 21.02.2017 10:37
Початкова пропозиція
70 097.04 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
66 198.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.02.2017 10:37
Документи
9
Скарги
0
ТОВ «МАШТЕХІМПОРТ»
Оскарження: 17.02.2017 10:37 - 21.02.2017 10:38
×
-
Код ЄДРПОУ:
35117711
-
Контактна особа:
ТОВ «МАШТЕХІМПОРТ» +380504925925 komarchev@mashtechimport.com http://mashtechimport.com/
-
Адреса:
Украина, Одеська обл., м. Одеса, 65017, м. Одеса, Люстдорфська дорога, буд. 5
Оскарження: 17.02.2017 10:37 - 21.02.2017 10:38
Початкова пропозиція
74 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
66 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2017 10:38
Документи
8
Скарги
0
ТОВ Альфатех
×
-
Код ЄДРПОУ:
35203852
-
Контактна особа:
Мунтян Катерина Вікторівна +380676118976 tender@alfatech.com.ua http://alfatech.com.ua
-
Адреса:
49083, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Собінова, 1
Початкова пропозиція
79 824.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
66 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
b75046655197475796f7c91e68f75baf
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-06-001944-b-c1
Постачальник:
ТОВ «МАШТЕХІМПОРТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35117711
-
Контактна особа:
ТОВ «МАШТЕХІМПОРТ» +380504925925 komarchev@mashtechimport.com http://mashtechimport.com/
-
Адреса:
Украина, Одеська обл., м. Одеса, 65017, м. Одеса, Люстдорфська дорога, буд. 5
Номер договору:
38Р
Сума договору:
66 250.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
14.03.2017 16:00
Статус:
Підписаний