-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
автомобілі Renault Duster або «еквівалент» кількість 3 штуки
Тендер Prozorro UA-2020-10-05-005168-c
Торги не відбулися
2 025 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 125.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 125.00 UAH
Номер:
205ed8f6d1ba49569e84f5cdd36dd184
Внутрішній номер закупівлі:
6576207
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-05-005168-c
Замовник:
Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25891336
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вул. Українська, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Полякова Катерина Петрівна +380966070662 TENDER@SAD-ZP.COM.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 025 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 125.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 250.00 UAH
Період уточнення:
05.10.2020 18:33 - 11.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
05.10.2020 18:33 - 21.10.2020 20:00
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Описоплати Замовником після пред’явлення Учасником рахунку на оплату Товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
автомобілі Renault Duster або «еквівалент» кількість 3 штуки
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 20.11.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АДАМАНТ МОТОРС ЗАПОРІЖЖЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42801907
-
Контактна особа:
Максим Перловський +380959429977 perlovsky_ma@ais.com.ua
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ БРЯНСЬКА, будинок 6
Початкова пропозиція
2 024 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 024 500.00 UAH з ПДВ
Документи
32
Скарги
0