• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

бензин А-92, паливо дизельне

Завершена

331 750.00 UAH з ПДВ
Номер: 972c4624b8114bdcba86e75f0daf2de1
Внутрішній номер закупівлі: 657185
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-03-03-001158-b   
Замовник: Відділ освіти Жмеринської районної державної адміністрації
Контактна особа: Семко Лариса Михайлівна +380433221788 zmer.rvo@gmail.com http://www.zhedu.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відділом освіти Жмеринської районної державної адміністрації було проведено дві процедури відкритих торгів на закупівлю - Основний словник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 09130000-9 - Нафта і дистиляти (бензин А-92, паливо дизельне) та було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників (ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (із змінами) – подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій» Інформація про першу проведену процедуру закупівлі, що була відмінена: Оголошення про проведення процедури закупівлі – UA-2017-01-23-000410-c; Звіт про результати проведення процедури - Дата формування звіту – 08.02.2017 Причина відміни - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Інформація про другу проведену процедуру закупівлі, що була відмінена: Оголошення про проведення процедури закупівлі – UA-2017-02-10-000486-a; Звіт про результати проведення процедури - Дата формування звіту - 27.02.2017 Причина відміни - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість: 331 750.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 2500 літр
Період постачання 15.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 00000, Україна, Вінницька область, Жмеринський район, на АЗС На карті
паливо дизельне
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 13119 літр
Період постачання 15.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 00000, Україна, Вінницька область, Жмеринський район, на АЗС На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬЯНС ЕВОЛЮШН"

Оскарження: 03.03.2017 14:48 - 14.03.2017 00:00
Ціна пропозиції 331 749.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.03.2017 15:14
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: a62b65ea7065411c8049344a1986b660
Ідентифікатор договору: UA-2017-03-03-001158-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬЯНС ЕВОЛЮШН"
Номер договору: 79
Сума договору: 331 749.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.03.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання: 14.03.2017 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s