-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясо курки охолоджене (філе,четвертина задня, тушки курей)
Тендер Prozorro UA-2017-03-03-000089-c
М’ясо курки охолоджене (філе,четвертина задня, тушки курей) філе-5267 кг тушки курей-3000 кг четвертина задня- 200 кг
Завершена
622 229.00
UAH без ПДВ
Номер:
751d75826ded4145a143cddaf4476d3a
Внутрішній номер закупівлі:
657053
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-03-000089-c
Замовник:
Відділ освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142129
-
Адреса:
92703, Україна, Луганська область, Старобільськ, вул. Чернишевського, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ложечка Світлана Іванівна 380665077994 star-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15112000-6 М’ясо свійської птиціАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 4, частини 2, статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були зазначені у тендерній документації), можна застосувати переговорну процедуру закупівлі.
Очікувана вартість:
622 229.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо курки охолоджене (філе,четвертина задня, тушки курей)
×
-
ДК 016:2010:
10.12.1 М’ясо свійської птиці, свіже чи охолоджене
Кількість
8467 кілограм
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Звєрєва Ірина Миколаївна
Оскарження: 03.03.2017 09:12 - 14.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3138817788
-
Контактна особа:
Звєрєва Ірина Миколаївна 380994646011 pazitifff4ik85@mail.ru
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська область, Старобільськ, вул.Енергетична,7
Оскарження: 03.03.2017 09:12 - 14.03.2017 00:00
Ціна пропозиції
622 229.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.03.2017 09:16
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
6af472815fac4c80a09f2a00f2c8174a
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-03-000089-c-b1
Постачальник:
ФОП Звєрєва Ірина Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3138817788
-
Контактна особа:
Звєрєва Ірина Миколаївна 380994646011 pazitifff4ik85@mail.ru
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська область, Старобільськ, вул.Енергетична,7
Номер договору:
112
Сума договору:
622 229.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
15.03.2017 14:00
Статус:
Підписаний