• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Контейнери для сортування та тимчасового зберігання відходів для ВП ЗАЕС, ВП РАЕС, ВП ХАЕС, ВП «Управління справами»

Кількість товару: 177 шт.: 54 контейнери - з написом «Полімери» або «Plastic» - для збирання тари пластикової дрібної використаної, жовтого кольору (ВП ЗАЕС – 20шт, ВП РАЕС – 15шт, ВП ХАЕС – 15шт., ВП «Управління справами» – 4шт.); 54 контейнери - з написом «Скло» або «Glass» - для збирання тари скляної використаної та бою скла, зеленого кольору (ВП ЗАЕС – 20шт, ВП РАЕС – 15шт, ВП ХАЕС – 15шт., ВП «Управління справами» – 4шт.); 54 контейнери - з написом «Папір» або «Paper» - для збирання макулатури паперової та картонної, синього кольору (ВП ЗАЕС – 20шт, ВП РАЕС – 15шт, ВП ХАЕС – 15шт., ВП «Управління справами» – 4шт.). 15 контейнерів - з написом «Небезпечні відходи. Батарейки зіпсовані або відпрацьовані», для збирання небезпечних відходів батарейок зіпсованих або відпрацьованих червоного кольору (ВП ЗАЕС – 5шт, ВП РАЕС – 3шт, ВП ХАЕС – 3шт., ВП «Управління справами» – 4шт.) Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі» не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - відповідно до п. 7 Розділу І тендерної документації.

Торги не відбулися

373 576.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 735.76 UAH
Номер: 085d3314cfdf4d048b1c39c6edbf6e1d
Внутрішній номер закупівлі: 6549375
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-02-001224-b   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Контактна особа: Андруховець Микола Федорович +380442069756 tender-naek@direkcy.atom.gov.ua http://www.energoatom.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 373 576.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 735.76 UAH
Період уточнення: 02.10.2020 13:16 - 09.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 02.10.2020 13:16 - 19.10.2020 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Контейнери для сортування (роздільного збирання) та тимчасового зберігання відходів тари скляної використаної та бою скла
Код ДК 021:2015: 44613800-8 Контейнери для відходів
Кількість 54 штуки
Період постачання до 25.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації
Контейнери для сортування (роздільного збирання) та тимчасового зберігання відходів тари пластикової дрібної використаної
Код ДК 021:2015: 44613800-8 Контейнери для відходів
Кількість 54 штуки
Період постачання до 25.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації
Контейнери для сортування (роздільного збирання) та тимчасового зберігання відходів макулатури паперової та картонної
Код ДК 021:2015: 44613800-8 Контейнери для відходів
Кількість 54 штуки
Період постачання до 25.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації
Контейнери для сортування (роздільного збирання) та тимчасового зберігання відходів: батарейок зіпсованих або відпрацьованих
Код ДК 021:2015: 44613800-8 Контейнери для відходів
Кількість 15 штуки
Період постачання до 25.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації