• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Газове паливо ( Природний газ)

Завершена

489 845.00 UAH з ПДВ
Номер: e50137bdc1b04ed596b99e2e8eeaa3c2
Внутрішній номер закупівлі: 652840
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-03-02-001658-a   
Замовник: Ковалівська сільська рада Полтавського району Полтавської області
Контактна особа: Бублик Олександр Васильович +380532690884 kovalivkasr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Протягом січня-лютого 2017 року проведено дві процедури відкритих торгів (згідно до вимог ЗУ «Про публічні закупівлі») за ідентифікаторами закупівель в системі PROZORRO - UA-2017-01-25-001735-а та UA-2017-02-13-000336-b відповідно, за предметом згідно ДК 021:2015- 09120000-6- Газове паливо (Природний газ) на потребу 2017 року. Двічі торги не відбулись через відсутність достатньої кількості пропозицій (учасників). Оскільки потреба в закупівлі природного газу залишається, тендерний комітет Ковалівської сільської ради, дотримуючись положень п.4 ч.2 ст.35 ЗУ «Про публічні закупівлі», змушений застосувати переговорну процедуру з єдиним постачальником, який виявив бажання щодо постачання природного газу.
Очікувана вартість: 489 845.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо ( Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 51229 метри кубічні
Період постачання 01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 38701, Україна, Полтавська область, село Ковалівка, вул.Коломацька,1а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ " ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ"

Оскарження: 02.03.2017 16:51 - 13.03.2017 00:00
Ціна пропозиції 489 845.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.03.2017 17:02
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 1e56eb68d01b449aace3e7d2f30e8eb6
Ідентифікатор договору: UA-2017-03-02-001658-a-c1
Постачальник: ТОВ " ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ"
Номер договору: 339-З/Б
Сума договору: 489 845.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання: 14.03.2017 15:06
Статус:
Підписаний
Договір № 339-З/Б
p7s
sign.p7s