-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція з добудовою середньої загальноосвітньої школи №22 на просп. Відрадному, 36-В у Солом'янському районі м. Києва» (проектні роботи). Стадія Робоча документація.
Тендер Prozorro UA-2020-09-30-004016-c
Коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція з добудовою середньої загальноосвітньої школи №22 на просп. Відрадному, 36-В у Солом'янському районі м. Києва» (проектні роботи). Стадія Робоча документація.
Завершена
263 529.56
UAH з ПДВ
Номер:
fe0bd20ffeff40128806c6618fa29428
Внутрішній номер закупівлі:
6522724
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-30-004016-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Солом'янка - Сервіс" Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
34879125
-
Адреса:
03110, Україна, Київська область, Київ, вулиця Солом'янська, 3 офіс 614
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Березівський Микола Васильович 380445201263 solomservis@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71223000-7 Послуги у сфері архітектури прибудовАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у постачанні додаткового обсягу товару тим самим постачальником, якщо в разі зміни постачальника замовник буде вимушений придбати товар з іншими технічними характеристиками, що призведе до виникнення несумісності, пов’язаної з експлуатацією і технічним обслуговуванням, або у разі, коли така закупівля зумовлена змінами до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я. Закупівля додаткового обсягу товару в того самого постачальника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість такого постачання не перевищує 50 відсотків ціни договору про закупівлю
Обґрунтування умови застосування:
11 грудня 2018 року було проведено відкриті торги на Коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція з добудовою середньої загальноосвітньої школи №22 на просп. Відрадному, 36-В у Солом'янському районі м. Києва» (проектні роботи). Стадія Робоча документація (Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-23-001077-b).
З переможцем процедури Товариством з обмеженою відповідальністю "БК "АСКОН", укладений Договір Підряду № 09/12-18 від 26.12.2018 р. на суму 2999825,96грн. з ПДВ (Два мільйона дев’ятсот дев’яносто дев’ять тисяч вісімсот двадцять п’ять грн. 96 коп.).
Строк дії договору до 31 грудня 2019 року.
Згідно з завданням замовника, обсягом проектної документації, кошторисним призначенням на 2020 рік, існує необхідність проведення додаткових будівельних робіт, не включених у початковий проект, але проведення яких стало необхідним через непередбачувані обставини, а саме:
- розробити розділ «Блискавкозахист»;
- розробити розділ «Система охоронної сигналізації»;
- розробити розділ «Водозниження»;
- розробити розділ «Встановлення додаткових насосів для підтримання тиску у системі водопостачання» (далі за текстом – проектна документація).
Враховуючи, що додаткові роботи технічно та економічно пов’язані з первинним договором, укладеним з товариством з обмеженою відповідальність "БК "АСКОН", тому, доцільно в якості виконавця додаткових робіт, обрати саме товариство з обмеженою відповідальність "БК "АСКОН".
Враховуючи вищезазначене, є підстави застосувати переговорну процедури на закупівлю Коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція з добудовою середньої загальноосвітньої школи №22 на просп. Відрадному, 36-В у Солом'янському районі м. Києва» (проектні роботи). Стадія Робоча документація з товариством з обмеженою відповідальність "БК "АСКОН" відповідно до пункту 5 частини другої цієї статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» - якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера
Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:
1. Копія звіту про результати проведення процедури закупівлі UA-2018-11-23-001077-b від 26 грудня 2018 про здійснення закупівлі на виконання Коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція з добудовою середньої загальноосвітньої школи №22 на просп. Відрадному, 36-В у Солом'янському районі м. Києва» (проектні роботи). Стадія Робоча документація.
2. Копія Договору № 09/12-18 від 26.12.2018 р. Коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція з добудовою середньої загальноосвітньої школи №22 на Відрадному проспекті, 36-В у Солом'янському районі м. Києва» (проектні роботи). Стадія Робоча документація.
3. Експертний звіт (позитивний) № 1209/е/20 від 27.07.2020 року.
Очікувана вартість:
263 529.56 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція з добудовою середньої загальноосвітньої школи №22 на просп. Відрадному, 36-В у Солом'янському районі м. Києва» (проектні роботи). Стадія Робоча документація.
Кількість
1 роботи
Період постачання
12.10.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БК "АСКОН"
Оскарження: 30.09.2020 21:41 - 30.09.2020 21:41
×
-
Код ЄДРПОУ:
40981378
-
Контактна особа:
Стержинський Владилен Вікторович +++380442293148 cc.ascon.ltd@gmail.com
-
Адреса:
02160, Україна, м. Київ, м. Київ, просп. Соборності, 15, оф 302
Оскарження: 30.09.2020 21:41 - 30.09.2020 21:41
Ціна пропозиції
263 529.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.09.2020 21:41
Документи
2
Скарги
0
ТОВ "БК "АСКОН"
Оскарження: 30.09.2020 21:49 - 11.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40981378
-
Контактна особа:
Стержинський Владилен Вікторович ++++380442293148 cc.ascon.ltd@gmail.com
-
Адреса:
02160, Україна, м. Київ, м. Київ, просп. Соборності, 15, оф 302
Оскарження: 30.09.2020 21:49 - 11.10.2020 00:00
Ціна пропозиції
263 529.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.09.2020 21:49
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
396239c8824e47238681c57eefb455b1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-30-004016-c-a1
Постачальник:
ТОВ "БК "АСКОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40981378
-
Контактна особа:
Стержинський Владилен Вікторович ++++380442293148 cc.ascon.ltd@gmail.com
-
Адреса:
02160, Україна, м. Київ, м. Київ, просп. Соборності, 15, оф 302
Номер договору:
358/20
Сума договору:
263 529.56 UAH з ПДВ
Сума договору:
219 607.97 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
15.10.2020 00:00
Статус:
Підписаний