-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщення Роганського аграрного ліцею (міні-проект розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» - «Простір, що єднає») ДК 021:2015 454500006 - Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2020-09-29-008731-a
Завершена
185 451.00
UAH з ПДВ
Номер:
5c9e805e301840be9ea461de36299feb
Внутрішній номер закупівлі:
6509002
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-29-008731-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ РОГАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41285901
-
Адреса:
62481, Україна, Харківська область, Харківський р-н., смт. Рогань, вул. 1-го Травня, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Верхоламова +380573416217 zakupka_osvita_rogan@ukr.net http://rogan-osvita.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура застосовується згідно п.1 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. Відділом освіти Роганської селищної ради було двічі оголошено відкриті торги на закупівлю за предметом закупівлі: Капітальний ремонт приміщення Роганського аграрного ліцею (міні-проект розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» - «Простір, що єднає») ДК 021:2015 454500006 - Інші завершальні будівельні роботи, номери оголошень UA-2020-07-15-008499-c та UA-2020-07-31-006349-c, які відповідно до вимог ч.2 ст.32 Закону України «Про публічні закупівлі» було автоматично відмінено електронною системою через відсутність достатньої кількості учасників.
Очікувана вартість:
185 451.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписУмови оплати післяоплата впродовж 20 банківських днів, після виконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт приміщення Роганського аграрного ліцею (міні-проект розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» - «Простір, що єднає») ДК 021:2015 454500006 - Інші завершальні будівельні роботи
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 18.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОНІВЕЦЬ ГАЛИНА ВАСИЛІВНА
Оскарження: 29.09.2020 18:25 - 10.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2760418808
-
Контактна особа:
Конівець Галина Василівна 380975963648
-
Адреса:
61184, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЛЕСЯ СЕРДЮКА будинок 26 квартира 54
Оскарження: 29.09.2020 18:25 - 10.10.2020 00:00
Ціна пропозиції
185 451.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.09.2020 18:25
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
13bc74c560644eef8fe9e69afbb71298
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-29-008731-a-a1
Постачальник:
КОНІВЕЦЬ ГАЛИНА ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2760418808
-
Контактна особа:
Конівець Галина Василівна 380975963648
-
Адреса:
61184, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЛЕСЯ СЕРДЮКА будинок 26 квартира 54
Номер договору:
112
Сума договору:
185 451.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
12.10.2020 13:00
Статус:
Виконаний