• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Закупівля шкільних меблів

Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником процедури закупівлі повинні бути складені українською мовою. Джерело фінансування кошти обласного та районного бюджету, що спрямовуються на фінансування закупки товару. Порядок оплати - здійснюється за отриманий товар (післяоплата), на підставі рахунків, шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника

Торги не відбулися

64 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 321.00 UAH
Номер: 8f89649a17bd48a6b16d4c9de286f75e
Внутрішній номер закупівлі: 6507596
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-29-007939-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської районної державної адміністрації
Контактна особа: Шийка Світлана Володимирівна 0534623440 karrn@adm-pl.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 64 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.09.2020 16:39 - 05.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 29.09.2020 16:39 - 15.10.2020 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴64 200.00 Закупівля шкільних меблів