-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевірки вентиляційних систем
Тендер Prozorro UA-2020-09-29-003702-c
«Код 71310000-4 «Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва» відповідно до «Єдиного закупівельного словника» ДК 021:2015 (CPV:2008) (Код 71315410-6 «Перевірка вентиляційних систем» - Послуги з перевірки вентиляційних систем)»
Завершена
29 937.60
UAH з ПДВ
Номер:
e9f2719531cd49728f60e666e7ddc301
Внутрішній номер закупівлі:
6505069
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-29-003702-c
Замовник:
Маріупольська філія Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (Адміністрація Маріупольського морського порту)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728439
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, Маріуполь, ПРОСПЕКТ АДМІРАЛА ЛУНІНА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вязовик Н. Н. 380629400843 n.vyazovik@mpw.uspa.gov.ua http://uspa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником двічі було відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій (№ № UA-2020-05-27-001195-c; UA-2020-07-06-000060-a)
Очікувана вартість:
29 937.60 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з перевірки вентиляційних систем
Кількість
44 послуга
Період постачання
02.11.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
87510, Україна, Донецька область, Маріуполь, адміністративні будівлі - за адресою Замовника - проспект Адмірала Луніна, будинок 5; будинок 3; будинок 2; будинок 38; будинок 99; будинок 77
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Спецпромексперт»
Оскарження: 29.09.2020 15:32 - 10.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39406321
-
Контактна особа:
Нефьодов І.О. +380687832138
-
Адреса:
87541, Україна, Донецька область, Маріуполь, бульвар Комсомольський, б. 42, кв. 27
Оскарження: 29.09.2020 15:32 - 10.10.2020 00:00
Ціна пропозиції
29 937.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.09.2020 15:32
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
82c9863ed4fe46088ff22c584a796038
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-29-003702-c-b1
Постачальник:
ТОВ «Спецпромексперт»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39406321
-
Контактна особа:
Нефьодов І.О. +380687832138
-
Адреса:
87541, Україна, Донецька область, Маріуполь, бульвар Комсомольський, б. 42, кв. 27
Номер договору:
348-В-МАФ-20
Сума договору:
29 937.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
24 948.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
22.10.2020 00:00
Статус:
Виконаний