-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Медіаконвертер
Тендер Prozorro UA-2020-09-29-003471-c
«Код 32420000-3 «Мережеве обладнання» відповідно до «Єдиного закупівельного словника» ДК 021:2015 (CPV:2008) (Код 32422000-7 «Мережеві компоненти» - Медіаконвертер)».Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: тендерні пропозиції повинні бути складені українською та/або російською мовою
Торги не відбулися
5 968.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.9% або 55.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 55.00 UAH
Номер:
a13ccbe8be0a4aa9a47c6d8b63e0d5ee
Внутрішній номер закупівлі:
6504317
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-29-003471-c
Замовник:
Маріупольська філія Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (Адміністрація Маріупольського морського порту)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728439
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, Маріуполь, ПРОСПЕКТ АДМІРАЛА ЛУНІНА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Денисенко А. В. 380629400854 a.denisenko@mpw.uspa.gov.ua http://uspa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 968.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
55.00 UAH
Період уточнення:
29.09.2020 15:06 - 20.10.2020 01:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2020 15:06 - 30.10.2020 11:00
Період прекваліфікації:
з 30.10.2020 11:03
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Медіаконвертер
Кількість
8 штуки
Період постачання
02.11.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Медіаконвертер
Кількість
8 штуки
Період постачання
05.10.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІТ-АРСЕНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38242978
-
Контактна особа:
Твердохліб Євгеній 380629410816, 380985667581 ert@it-arsenal.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр. Металургів, буд. 97
Початкова пропозиція
5 962.40 UAH без ПДВ /
5 962.40 UAH без ПДВ
5 962.40 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
13
Скарги
0