-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код CPV - 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Інтерактивний комплекс (у складі інтерактивна дошка та проектор) для закладів освіти)
Тендер Prozorro UA-2020-09-29-005183-a
Завершена
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Номер:
aff2e82bc65b4f3c801feff1ce07bf07
Внутрішній номер закупівлі:
6502650
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-29-005183-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯСИНУВАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142767
-
Адреса:
86020, Україна, Донецька область, Очеретино, ул.Набережная,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Киричок Світлана +380626420184 pase4nikova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 400.00 UAH
Період уточнення:
29.09.2020 14:16 - 05.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2020 14:16 - 15.10.2020 14:09
Аукціон:
16.10.2020 14:30 - 16.10.2020 14:51
Період кваліфікації:
16.10.2020 14:51 - 20.10.2020 11:02
Період завантаження договору:
20.10.2020 11:02 - 09.11.2020 11:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВідкриті торги з публікацією українською мовою
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(видалене)
Кількість
Період постачання
до 18.12.2020
Інтерактивний комплекс (у складі інтерактивна дошка та проектор)
Кількість
7 комплект
Період постачання
до 18.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БІ-ПРО.ЮА"
Оскарження: 20.10.2020 11:02 - 30.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43080587
-
Контактна особа:
Валентин Рогоза +380730033102 kuzmenkoartem66@gmail.com
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА, будинок 45, офіс 19
Оскарження: 20.10.2020 11:02 - 30.10.2020 23:00
Початкова пропозиція
279 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
278 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.10.2020 11:02
Документи
42
Скарги
0
фізична особа-підприємець Заплавний Юрій Олексійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2921103311
-
Контактна особа:
Заплавний Юрій 380632909911, 380632909911 l0632909911@meta.ua
-
Адреса:
04205, Україна, Київська область, Київ, проспект Оболонський, будинок 23-А, квартира 181
Початкова пропозиція
279 580.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
279 580.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
9e9c649477b941b5bbaedeed4a9f0dab
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-29-005183-a-c1
Постачальник:
ТОВ "БІ-ПРО.ЮА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43080587
-
Контактна особа:
Валентин Рогоза +380730033102 kuzmenkoartem66@gmail.com
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА, будинок 45, офіс 19
Номер договору:
215
Сума договору:
278 299.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
231 915.84 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
02.11.2020 09:09
Статус:
Виконаний