-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-02-22-002684-c
Завершена
727 695.36
UAH з ПДВ
Номер:
d463109cc3bf4b768d8b9a3566a775f8
Внутрішній номер закупівлі:
650216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-22-002684-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХОТИНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА- ІНТЕРНАТ №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21433246
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин, вул. Свято-Покровська буд., 134
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Проданюк +380993056626 skola_internat1@ukr.net http://mon.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
ст. 35, п. 4 Закупівля проведена попередньо двічі невдало
Очікувана вартість:
727 695.36 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
71680 метри кубічні
Період постачання
05.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, вул. Свято-Покровська буд., 134
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 25.02.2017 09:51 - 11.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584988
-
Контактна особа:
ЛЯШЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ +380372587232
-
Адреса:
58006, Україна, Чернівецька область, Чернівці, ВУЛИЦЯ ВИННИЧЕНКА , будинок 9-А
Оскарження: 25.02.2017 09:51 - 11.03.2017 00:00
Ціна пропозиції
727 695.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.02.2017 20:22
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
405cf588afc34a5b91b29f42ac864573
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-22-002684-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584988
-
Контактна особа:
ЛЯШЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ +380372587232
-
Адреса:
58006, Україна, Чернівецька область, Чернівці, ВУЛИЦЯ ВИННИЧЕНКА , будинок 9-А
Номер договору:
41 КВСви Z109-17
Сума договору:
727 695.36 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
13.03.2017 22:30
Статус:
Підписаний