-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене, Свинина м’ясна охолоджена
Тендер Prozorro UA-2017-02-03-001781-b
Завершена
343 550.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
Номер:
100210ac57fd4ce3972b28c5f18d1106
Внутрішній номер закупівлі:
649073
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-03-001781-b
Замовник:
Дунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net http://www.sdunrada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
343 550.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.02.2017 16:16 - 10.02.2017 16:21
Період прийому пропозицій:
03.02.2017 16:16 - 20.02.2017 16:21
Аукціон:
21.02.2017 12:58 - 21.02.2017 13:19
Період кваліфікації:
21.02.2017 13:19 - 21.02.2017 15:35
Період завантаження договору:
21.02.2017 13:19 - 13.03.2017 13:19
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴175 550.00 Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене
- Лот №2 ₴168 000.00 Свинина м’ясна охолоджена