• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Мясо

Завершена

764 158.00 UAH з ПДВ
Номер: 292d1e2627d94cfe9c057ca37ca97328
Внутрішній номер закупівлі: 648452
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-03-01-000431-a   
Замовник: Херсонський ліцей Херсонської обласної ради
Контактна особа: Людмила Васильєва +380959473222 liceyhor@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників (Звіт про результати UA-2017-01-27-002678-b 11.02.2017; Звіт про результати UA-2017-02-13-001069-c 28.02.2017)
Очікувана вартість: 764 158.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мясо куряче, тушка
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 4680 кілограм
Період постачання 10.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 73011, Україна, Херсонська область, Херсон, Полтавська, 89 На карті
Мясо куряче, філе
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 2700 кілограм
Період постачання 10.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 73011, Україна, Херсонська область, Херсон, Полтавська, 89 На карті
Свинина напівтуша І к
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 4500 кілограм
Період постачання 10.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 73011, Україна, Херсонська область, Херсон, Полтавська, 89 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Чередниченко Микола Вячеславович

Оскарження: 01.03.2017 11:26 - 12.03.2017 00:00
Ціна пропозиції 736 727.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.03.2017 11:31
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 391e4cbbdad448c996a1b631d986245a
Ідентифікатор договору: UA-2017-03-01-000431-a-a1
Постачальник: ФОП Чередниченко Микола Вячеславович
Номер договору: 61
Сума договору: 736 727.40 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 13.03.2017 11:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 61.pdf
p7s
sign.p7s