• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

ковбаса варена, ковбаса напівкопчена, сосиски, консерви м’ясні

Завершена

924 963.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 50.00 UAH
Номер: 65eac065cdba4c6c864b2e8fb486723a
Внутрішній номер закупівлі: 647018
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-02-08-000042-a   
Замовник: Управління освіти Ніжинської міської ради
Контактна особа: Карась Катерина Володимирівна +380463124174 tenderosvitanizhyn@ukr.net http://osvita-nizhyn.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15131000-5 М’ясні пресерви та виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 924 963.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.02.2017 09:14 - 16.02.2017 09:19
Період прийому пропозицій: 08.02.2017 09:14 - 26.02.2017 09:19
Аукціон: 27.02.2017 13:47 - 27.02.2017 14:40
Період кваліфікації: 27.02.2017 14:40 - 01.03.2017 10:13
Період завантаження договору: 27.02.2017 14:40 - 19.03.2017 14:40

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴914 963.00 ковбаса варена, ковбаса напівкопчена, сосиски
  • Лот №2 ₴10 000.00 консерви м’ясні