-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з діагностування транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2020-09-25-001618-c
Інші
Завершена
1 912.50
UAH з ПДВ
Номер:
14d0475219b54f0b8e9bac42c4af5089
Внутрішній номер закупівлі:
6463853
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-25-001618-c
Замовник:
Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081394
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЛИПИНСЬКОГО, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Терех Т.Р 044-4650771 TEREH@CSSUZ.NET.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі за предметом закупівлі за кодом ДК 021-2015: 71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань» (Послуги з діагностування транспортних засобів) з номером тендеру в ЦБД UA-2020-07-31-005842-c перший раз та UA-2020-08-18-004466-c другий раз через відсутність достатньої кількості учасників, тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі»
Очікувана вартість:
1 912.50 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з діагностування транспортних засобів
Кількість
3 штуки
Період постачання
19.10.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СТО-Гефест"
Оскарження: 25.09.2020 13:02 - 06.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38620789
-
Контактна особа:
Лузгін Глеб +4556323 2014@sto-gefest.com
-
Адреса:
03113, Україна, Київська область, Київ, Оранжерейна
Оскарження: 25.09.2020 13:02 - 06.10.2020 00:00
Ціна пропозиції
1 912.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.09.2020 13:02
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
69693d1e2ec642fb87880b80c17b1259
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-25-001618-c-a1
Постачальник:
ТОВ "СТО-Гефест"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38620789
-
Контактна особа:
Лузгін Глеб +4556323 2014@sto-gefest.com
-
Адреса:
03113, Україна, Київська область, Київ, Оранжерейна
Номер договору:
ЦСЗ-20/10/33Т
Сума договору:
1 912.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 593.75 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
06.10.2020 00:01
Статус:
Виконаний