• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Газ природний

Газ природний

Завершена

1 177 800.00 UAH з ПДВ
Номер: eda49b7ac65f4779a41bcd7df5c6f536
Внутрішній номер закупівлі: 646274
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-03-06-000151-b   
Замовник: Олексієво-Дружківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів № 13 Донецької обласної ради
Контактна особа: Каліберда Вікторія Валеріївна 380958581528 internat2996@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Закупівля природного газу
Очікувана вартість: 1 177 800.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 130000 метри кубічні
Період постачання 13.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 84293, Україна, Донецька область, Олексієво-Дружківка, Садова, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАТ "По газопостачанню та газифікації" "Донецькоблгаз"

Оскарження: 06.03.2017 09:41 - 12.03.2017 00:00
Ціна пропозиції 1 177 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.03.2017 09:47
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: d9eea4320b39493090e4be85d9194d47
Ідентифікатор договору: UA-2017-03-06-000151-b-a1
Постачальник: ПАТ "По газопостачанню та газифікації" "Донецькоблгаз"
Номер договору: 9-17Б
Сума договору: 1 177 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 177 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 13.03.2017 08:00
Статус:
Виконаний
pdf
Донецькоблгаз.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s