-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Риба заморожена «Хек» (без голови), філе риби «Сом»
Тендер Prozorro UA-2017-02-09-002907-c
Торги не відбулися
360 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 607.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 607.00 UAH
Номер:
43f75ca2230248869d5e58f3659e5516
Внутрішній номер закупівлі:
646107
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-09-002907-c
Замовник:
Управління освіти Хмільницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544464
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. ШЕВЧЕНКА, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сніжана Сосновська +380971126941 s.snezhna@yandex.ua http://khmuo.mkhedu.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
360 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 607.00 UAH
Період уточнення:
09.02.2017 19:10 - 15.02.2017 20:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2017 19:10 - 25.02.2017 20:00
Аукціон:
27.02.2017 15:11 - 27.02.2017 15:32
Період кваліфікації:
27.02.2017 15:32 - 02.03.2017 16:32
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба заморожена «Хек» (без голови)
Кількість
4210 кілограм
Період постачання
15.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, ДНЗ та школи м. Хмільника (8 установ по місту), згідно переліку (додаток №4 ТД)
На карті
Філе риби «Сом»
Кількість
500 кілограм
Період постачання
15.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, ДНЗ та школи м. Хмільника (8 установ по місту), згідно переліку (додаток №4 ТД)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Мир-Продуктів
Оскарження: 27.02.2017 15:32 - 13.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37085074
-
Контактна особа:
Баскевич Григорій Григорович +380432698969 mir-productiv@mail.ru
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, Вінниця, Хмельницьке Шосе 112
Оскарження: 27.02.2017 15:32 - 13.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
283 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
256 393.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.03.2017 16:23
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "Фірма "Ремаса"
Оскарження: 02.03.2017 16:23 - 13.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13302381
-
Контактна особа:
Светлана Демьяновна Грицак +380933545435 remasa@ukr.net
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Максимовича,10Б
Оскарження: 02.03.2017 16:23 - 13.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
279 735.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
259 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.03.2017 16:32
Документи
10
Скарги
0