• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

охорона майна та будівель УШУ

Завершена

310 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 757dfa4fa4be47a190e908c05a364267
Внутрішній номер закупівлі: 6436920
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-24-003501-a   
Замовник: Українська школа урядування
Контактна особа: Козяр Олександер Валентинович 380677512626 o.kozyar@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: Якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації;
Очікувана вартість: 310 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
охорона майна та будівель УШУ
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 03061, Україна, м. Київ, м. Київ, 03061, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ШЕПЕЛЄВА, будинок 3. На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП КОНГРЕС-СЕРВІС

Оскарження: 24.09.2020 12:06 - 05.10.2020 00:00
Ціна пропозиції 309 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.09.2020 12:06
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: f6a68e9a31db4440bef98880c909ce65
Ідентифікатор договору: UA-2020-09-24-003501-a-a1
Постачальник: ПП КОНГРЕС-СЕРВІС
Номер договору: 39
Сума договору: 309 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 07.10.2020 16:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір_охорона.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s