-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Будівельне обладнання
Тендер Prozorro UA-2020-09-24-003217-a
PRO-850 - пристрій для нанесення штукатурки, шпаклівки, гіпсу, гідроізоляції, для художниці та інших матеріалів середньої і густої консистенції. продуктивністю 1-12 л / хв Швидкість нанесення матеріалів 60квадратів на годину Технічні характеристики PRO-850 Двигун 1300 Вт Вбудований 2-х поршневий (малошумний) компресор 1600W (потужність) Ресивер 20 л Максимальна подача 10 л (подача регулюється) Висота подачі розпилу 10 м Шланг подачі 5 м Бункер об'ємом 15 л Максимальний розмір зерна 1.2мм Максимальний робочий тиск 8 Атм
Торги відмінено
35 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 350.00 UAH
мін. крок: 1% або 350.00 UAH
Номер:
424d0dd7c5394869a9a66ed18acc266a
Внутрішній номер закупівлі:
6436500
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-24-003217-a
Замовник:
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547122
-
Адреса:
35705, Україна, Рівненська область, Здолбунів, Ясна,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дьячук Марія Василівна 380365225465 zplzt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43320000-2 Будівельне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
350.00 UAH
Період уточнення:
24.09.2020 10:45 - 30.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
30.09.2020 00:00 - 05.10.2020 00:00
Період кваліфікації:
з 05.10.2020 00:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписPRO-850 - пристрій для нанесення штукатурки, шпаклівки, гіпсу, гідроізоляції, для художниці та інших матеріалів середньої і густої консистенції. продуктивністю 1-12 л / хв Швидкість нанесення матеріалів 60квадратів на годину Технічні характеристики PRO-850 Двигун 1300 Вт Вбудований 2-х поршневий (малошумний) компресор 1600W (потужність) Ресивер 20 л Максимальна подача 10 л (подача регулюється) Висота подачі розпилу 10 м Шланг подачі 5 м Бункер об'ємом 15 л Максимальний розмір зерна 1.2мм Максимальний робочий тиск 8 Атм
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Штукатурная станція PRO-C6, штукатурная станція, хоппер ковш, хопер, або аналог
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
37d2de13d3ec486480f5e147e3364689
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відміна тендеру відповідно до ч.2 п.1 статті 32 ЗУ «Про публічні закупівлі»: неможливо усунути порушення, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути.
Опис порушень: під час оголошення закупівлі помилково було встановлено розгляд пропозицій без ПДВ; у проєкті договору передбачена можливість зміни суми договору постачальником. За таких умов сума у договорі, який передбачено для укладання, може бути відмінною від ціни тендерної пропозиції переможця, що суперечить п.4 статті 41 ЗУ «Про публічні закупівлі»:
"Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції/пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті та/або випадків перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції/пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі."
Дата опублікування:
13.10.2020 12:25
Дата виконання:
13.10.2020 12:51
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ВИШНІВСЬКИЙ ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2285422734
-
Контактна особа:
Віктор Вишнівський +380969087679 vlad9719@ukr.net
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, ПРОВУЛОК ЄВГЕНА СТАРІКОВА, будинок 7, квартира 2/1/
Початкова пропозиція
33 800.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
33 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
7
Скарги
0