-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Будівельне обладнання
Тендер Prozorro UA-2020-09-24-002906-a
Торги відмінено
77 118.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 385.59 UAH
мін. крок: 0.5% або 385.59 UAH
Номер:
bf8a62c460a0454b9344ab4996f58d91
Внутрішній номер закупівлі:
6436043
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-24-002906-a
Замовник:
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547122
-
Адреса:
35705, Україна, Рівненська область, Здолбунів, Ясна,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дьячук Марія Василівна 380365225465 zplzt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43320000-2 Будівельне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
77 118.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
385.59 UAH
Період уточнення:
24.09.2020 10:35 - 30.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
30.09.2020 00:00 - 05.10.2020 00:00
Аукціон:
05.10.2020 11:47 - 05.10.2020 12:08
Період кваліфікації:
з 05.10.2020 12:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аппарат для нанесення шпатлівки Profinstrument Pro-1930
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
73eb1f4c08444477b6e4944d1e31b079
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відміна тендеру відповідно до ч.2 п.1 статті 32 ЗУ «Про публічні закупівлі»: неможливо усунути порушення, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути.
Опис порушень: під час оголошення закупівлі помилково було встановлено розгляд пропозицій без ПДВ; у проєкті договору передбачена можливість зміни суми договору постачальником. За таких умов сума у договорі, який передбачено для укладання, може бути відмінною від ціни тендерної пропозиції переможця, що суперечить п.4 статті 41 ЗУ «Про публічні закупівлі»:
"Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції/пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті та/або випадків перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції/пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі."
Дата опублікування:
13.10.2020 12:30
Дата виконання:
13.10.2020 12:53
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ВИШНІВСЬКИЙ ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2285422734
-
Контактна особа:
Віктор Вишнівський +380969087679 vlad9719@ukr.net
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, ПРОВУЛОК ЄВГЕНА СТАРІКОВА, будинок 7, квартира 2/1/
Початкова пропозиція
74 800.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
56 900.00 UAH без ПДВ
Документи
9
Скарги
0
ФОП "БЕЗРУЧКО ДМИТРО ВЯЧЕСЛАВОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3277512510
-
Контактна особа:
Дмитро Безручко +380637512687 0637512687@ukr.net
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ ГАЛАНА, будинок 77
Початкова пропозиція
71 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
65 298.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
6
Скарги
0