• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з технічного діагностування та обслуговування засобів первинного пожежогасіння (вогнегасників), згідно вимог ДСТУ 4297-2004 «Технічне обслуговування вогнегасників. Загальні технічні вимоги» згідно з Додатком №1 Договору

Послуги з технічного діагностування та обслуговування засобів первинного пожежогасіння (вогнегасників), згідно вимог ДСТУ 4297-2004 «Технічне обслуговування вогнегасників. Загальні технічні вимоги» згідно з Додатком №1 Договору

Завершена

1 274.00 UAH з ПДВ
Номер: 77a2b050d44c45babd00187b13ce6ea4
Внутрішній номер закупівлі: 6434914
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-24-002091-a   
Замовник: Служба у справах дітей Одеської міської ради
Контактна особа: Добровольська Ольга Миколаївна 0487531444 glavbyx_ssd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 274.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Документів не завантажено.

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Заправка вогнегасників:ВП-5 порошковий вогнегасник
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання 24.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 65023, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Новосельського, 64 На карті
Заправка вогнегасників:ВВК-2 вуглекислотний вогнегасник
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 5 послуга
Період постачання 24.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 65023, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул.Новосельського, 64 На карті
Пневматичне випробування
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 4 послуга
Період постачання 24.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 65023, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул.Новосельського, 64 На карті
Очищення внутрішньої порожнини колби
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 6 послуга
Період постачання 24.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 65023, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Новосельського,64 На карті
Фарбування корпусу переносних вогнегасників
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 3 послуга
Період постачання 24.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 65023, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Новосельського,64 На карті
Ремонт ЗПП
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 3 послуга
Період постачання 24.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 65023, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул.Новосельського, 64 На карті
Відбракування
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 6 послуга
Період постачання 24.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 65023, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул.Новосельського ,64 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДАР ВС"
Ціна пропозиції 1 274.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.09.2020 10:30
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 6d168290d5a841b3a2f729ec8898c7e2
Ідентифікатор договору: UA-2020-09-24-002091-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДАР ВС"
Номер договору: №48
Сума договору: 1 274.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 061.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.09.2020 10:37 - 31.12.2020 10:37
Дата підписання: 24.09.2020 10:35
Статус:
Виконаний
pdf
Оголошення про проведення закупівлі.pdf
pdf
Договір №48 від 24.09.2020р..pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Протокол №67 від 28.09.2020р..pdf
pdf
Додаткова угода №1 від 28.09.2020р. до Договору № 48 від 24...
pdf
Акт надання послуг №2078 від 25.09.2020р..pdf
pdf
Акт дефектації від 25.09.2020р..pdf
p7s
sign.p7s