• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Сервер (комплект) ДК 021:2015: 48820000-2 — Сервери

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: вказана в Додатку 1 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі (оголошення завантажено окремим файлом) Перелік критеріїв оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Єдиним критерієм оцінки є ціна (питома вага критерію – 100%). Розмір забезпечення пропозицій учасників (якщо замовник вимагає його надати): не передбачено. Умови надання забезпечення пропозицій учасників (якщо замовник вимагає його надати): не передбачено. Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): не передбачено. Умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): не передбачено. Номенклатурна позиція:ДК 021:2015: 48820000-2 — Сервери

Завершена

75 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 750.00 UAH
Номер: 8b728d986c3347dc9ff6c503e6a8e75b
Внутрішній номер закупівлі: 6426897
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-23-011868-b   
Замовник: Полтавська державна аграрна академія
Контактна особа: Головченко Наталія +380532565219 ekonomist.pdaa@gmail.com http://pdaa.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 75 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 750.00 UAH
Період уточнення: 23.09.2020 15:58 - 29.09.2020 15:43
Період прийому пропозицій: 29.09.2020 15:43 - 02.10.2020 15:44
Період кваліфікації: 02.10.2020 15:47 - 06.10.2020 10:43
Період завантаження договору: 06.10.2020 10:43 - 26.10.2020 10:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервер (комплект) ДК 021:2015: 48820000-2 — Сервери
Код ДК 021:2015: 48820000-2 Сервери
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 36003, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул. Г.Сковороди, 1/3 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМЕЛЕКТРОНІКА"

Оскарження: 06.10.2020 10:43 - 09.10.2020 00:00
Початкова пропозиція 74 999.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
74 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.10.2020 10:43
Документи 6
Скарги 0

Контракти

Номер: 9c757af1235a49ca801ad095daeb7b33
Ідентифікатор договору: UA-2020-09-23-011868-b-a1
Постачальник: НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМЕЛЕКТРОНІКА"
Номер договору: 1/362
Сума договору: 74 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 62 499.17 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 21.10.2020 09:42
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 1-362.pdf
p7s
sign.p7s