-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт критих трибун стадіону "Авангард" за адресою: вул. Вернигоренко, 1/ вул. Пушкарьова, 36, м.Зміїв Харківської області (код ДК 021:2015 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2020-09-23-010566-b
Завершена
597 867.00
UAH з ПДВ
Номер:
3da0ed517a3e4f68855499b965fc689f
Внутрішній номер закупівлі:
6425145
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-23-010566-b
Замовник:
Відділ освіти Зміївської районної державної адміністрації Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146096
-
Адреса:
63404, Україна, Харківська область, м. Зміїв, вул. Адміністративна,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Ситник +380574733663 zmosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було оголошено процедури «відкриті торги» за номерами UA-2020-08-13-005751-a та UA-2020-08-31-004702-b, які згідно відповідних звітів про результати проведення процедури закупівлі не відбулись у зв’язку з поданням для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій.
Враховуючи ті обставини, що двічі відмінено процедури закупівлі за предметом Поточний ремонт критих трибун стадіону "Авангард" за адресою: вул. Вернигоренко, 1/ вул. Пушкарьова, 36, м.Зміїв Харківської області (код ДК 021:2015 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи) через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, тендерним комітетом прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість:
597 867.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт критих трибун стадіону "Авангард" за адресою: вул. Вернигоренко, 1/ вул. Пушкарьова, 36, м.Зміїв Харківської області (код ДК 021:2015 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2020
Місце постачання
63404, Україна, Харківська область, м. Зміїв, вул. Вернигоренко, 1 / Пушкарьова, 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ШЕМИГОН РОМАН ЮРІЙОВИЧ
Оскарження: 23.09.2020 15:24 - 04.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3015912439
-
Контактна особа:
ШЕМИГОН РОМАН ЮРІЙОВИЧ +380660099234
-
Адреса:
63430, Україна, Харківська область, село Чемужівка, ВУЛИЦЯ ЗМІЇВСЬКА будинок 64
Оскарження: 23.09.2020 15:24 - 04.10.2020 00:00
Ціна пропозиції
536 106.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.09.2020 15:24
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
8b49843a4dfe4e4ea062f6c207d1aea1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-23-010566-b-b1
Постачальник:
ШЕМИГОН РОМАН ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3015912439
-
Контактна особа:
ШЕМИГОН РОМАН ЮРІЙОВИЧ +380660099234
-
Адреса:
63430, Україна, Харківська область, село Чемужівка, ВУЛИЦЯ ЗМІЇВСЬКА будинок 64
Номер договору:
265
Сума договору:
536 106.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
05.10.2020 13:44
Статус:
Виконаний