-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Батист
Тендер Prozorro UA-2017-02-22-000541-a
Торги не відбулися
7 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 50.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 50.00 UAH
Номер:
de9ca37a46ba4acba430fca52d36dc67
Внутрішній номер закупівлі:
641074
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-22-000541-a
Замовник:
Філія «Вінницятрансприлад» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081242
-
Адреса:
Україна, Вінницька обл., Вінниця, пл. Привокзальна, буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ромов Анатолій Анатолійови 0432612920 vtransprylad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
19210000-1 Натуральні тканиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
7 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
50.00 UAH
Період уточнення:
22.02.2017 16:04 - 27.02.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2017 16:04 - 09.03.2017 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тканина х/б батист вибілений ДСТУ ГОСТ 29298:2008
Кількість
50 метри квадратні
Період постачання
28.03.2017 - 30.04.2017