-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливними котлами приміщень районних філій Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні)
Тендер Prozorro UA-2020-09-22-013781-b
Місцезнаходження замовника. 33013, Україна, Рівненська область, м.Рівне, вул. Кавказька, 9а. Категорія замовника. Передбачена п.2 ч.4 ст.2 Закону, а саме: органи соціального страхування. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції. Тендерні пропозиції, що готуються замовниками, викладаються українською мовою.Кількість та місце надання послуг: Районні філії Рівненського ОЦЗ; за адресами об'єктів замовника; згідно Додатку № 4 до тендерної документації.
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 400.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 400.00 UAH
Номер:
d2fa2e4e30e64b2180ad64864111ddad
Внутрішній номер закупівлі:
6408194
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-22-013781-b
Замовник:
Рівненський обласний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
05430879
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, Рівне, вул.Кавказька, 9а
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Грицюк Світлана Петрівна +380362634365 grytsuk@sec.rovno.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.09.2020 17:23 - 28.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2020 17:23 - 08.10.2020 17:28
Аукціон:
09.10.2020 11:54 - 09.10.2020 14:00
Період кваліфікації:
09.10.2020 14:00 - 15.10.2020 17:33
Період завантаження договору:
15.10.2020 17:17 - 04.11.2020 17:17
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴80 000.00 Лот №1 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Березнівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні)
- Лот №2 ₴80 000.00 Лот №2 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Володимирецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні)
- Лот №3 ₴80 000.00 Лот №3 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні)
- Лот №4 ₴80 000.00 Лот №4 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Зарічненської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні)
- Лот №5 ₴80 000.00 Лот №5 - Код ДК 021:2015 - 99999999-9 (Не відображене в інших розділах) Послуги з опалення твердопаливним котлом приміщення Корецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні)