-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Газети, періодичні видання та журнали
Тендер Prozorro UA-2017-02-14-001268-c
-
Торги не відбулися
70 578.73
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 353.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 353.00 UAH
Номер:
2138ed6479964cd690512eb39911ac03
Внутрішній номер закупівлі:
639078
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-14-001268-c
Замовник:
Херсонська централізована бібліотечна система
×
-
Код ЄДРПОУ:
05460203
-
Адреса:
Україна, Херсонська область, Херсон, 73000, Херсонська обл., вул. Карла Маркса,97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Вікторівна Нежинська 0380552490305, 380552490305 buhcbs@i.ua http://cls.ks.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22200000-2 Газети, періодичні спеціалізовані та інші періодичні видання і журналиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
70 578.73 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.02.2017 15:02 - 27.02.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
14.02.2017 15:02 - 09.03.2017 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴70 578.73 Газети, періодичні видання та журнали