-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги, пов’язані з друком
Тендер Prozorro UA-2020-09-21-012228-b
Торги не відбулися
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
382fcb6ded724adbbeccd3ea5ce12f5d
Внутрішній номер закупівлі:
6386378
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-21-012228-b
Замовник:
ДП Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32595752
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, 03115 м.Київ, вул.Святошинська,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гіптенко Ольга Миколаївна +380444523396 giptenko2903@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 750.00 UAH
Період уточнення:
21.09.2020 17:06 - 27.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
21.09.2020 17:06 - 07.10.2020 17:10
Аукціон:
08.10.2020 13:00 - 08.10.2020 13:21
Період кваліфікації:
08.10.2020 13:21 - 22.10.2020 10:58
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виготовлення оригінал макетів національних стандартів
Кількість
117 штуки
Період постачання
до 30.11.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "505"
Оскарження: 19.10.2020 17:38 - 29.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37520629
-
Контактна особа:
Олексій Євенок +380731012233 tendertov505@gmail.com
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ. ШЕЛУШКОВА, будинок 8-А, квартира 5
Оскарження: 19.10.2020 17:38 - 29.10.2020 23:00
Початкова пропозиція
200 008.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
99 999.00 UAH з ПДВ
Документи
15
Скарги
0
ТОВ ""ВИДАВНИЦТВО "ФОРТ"
Оскарження: 22.10.2020 10:58 - 01.11.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14073132
-
Контактна особа:
Сусла Ганна Анатоліївна +380638440794 SUSLA@FORT.KHARKIV.COM http://www.fort.kharkiv.com/
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, Харків, пр. Науки, 58, к.505
Оскарження: 22.10.2020 10:58 - 01.11.2020 23:00
Початкова пропозиція
349 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.10.2020 10:58
Документи
10
Скарги
0