-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний заз
Тендер Prozorro UA-2017-02-22-000753-c
ДК 021:2015 код 09123000-7 Природний газ (Природний газ)
Завершена
1 072 596.28
UAH з ПДВ
Номер:
f1790c7a3a5143dd8293072e9281a3ac
Внутрішній номер закупівлі:
638558
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-22-000753-c
Замовник:
ЧЕРКАСЬКА СЕЛИЩНА РАДА СЛОВ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04341790
-
Адреса:
84162, Україна, Донецька область, смт Черкаське, вул.Ясна,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Человян +380502390766 ch_rada@ukr.net http://cherkaska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура закупівлі застосовується Черкаською селищною радою Слов’янського р-ну Донецької області у зв’язку з тим, що було проведено дві процедури відкритих торгів на закупівлю ДК 021:2015 - 09123000-7- Природний газ (природний газ) та було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників (ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (із змінами) – подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій» Інформація про першу проведену процедуру закупівлі, що була відмінена: Оголошення про проведення процедури закупівлі – UA-2017-01-16-000282-b Звіт про результати проведення процедури - Дата формування звіту – 31.01.2017р. Причина відміни - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Інформація про другу проведену процедуру закупівлі, що була відмінена: Оголошення про проведення процедури закупівлі – UA-2017-02-01-000442-b Звіт про результати проведення процедури - Дата формування звіту – 16.02.2017р. Причина відміни - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: Інформація щодо оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі та звіт про результати проведення процедури, розміщені на веб-порталі Уповноваженого органу.
Очікувана вартість:
1 072 596.28 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
116545 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
84162, Україна, Донецька область, смт. Черкаське, Слов"янського району, вул. Ясна , буд. 3
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАТ по газопостачанню та газифікації "Донецькоблгаз" Слов"янське УГГ
Оскарження: 22.02.2017 11:43 - 05.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20316969
-
Контактна особа:
Начальник Слов"янського УГГ Олешко Г.В. +38 0626 668282
-
Адреса:
84112, Україна, Донецька область, м. Слов"янськ, вул. Чубаря , буд. 28б
Оскарження: 22.02.2017 11:43 - 05.03.2017 00:00
Ціна пропозиції
1 072 596.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2017 11:46
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
37da19f9604c495e82bd11284d373f86
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-22-000753-c-c1
Постачальник:
ПАТ по газопостачанню та газифікації "Донецькоблгаз" Слов"янське УГГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20316969
-
Контактна особа:
Начальник Слов"янського УГГ Олешко Г.В. +38 0626 668282
-
Адреса:
84112, Україна, Донецька область, м. Слов"янськ, вул. Чубаря , буд. 28б
Номер договору:
1101
Сума договору:
1 072 596.28 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
07.03.2017 10:00
Статус:
Підписаний