-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
обладнання для спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів, в яких навчаються сліпі, зі зниженим зором, глухі діти (комп’ютер стаціонарний, програмно-апаратний комплекс для корекційно-розвиткової роботи)
Тендер Prozorro UA-2020-09-21-010777-b
Торги не відбулися
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
45373c6c2e9e4333bb9ac2ff1adb8b9e
Внутрішній номер закупівлі:
6384269
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-21-010777-b
Замовник:
КП "Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37864415
-
Адреса:
29005, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Cергій Вецель +380970739452 centr.osvita@gmail.com http://centr-ogzzo.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
21.09.2020 16:06 - 28.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
21.09.2020 16:06 - 08.10.2020 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
обладнання для спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів, в яких навчаються сліпі, зі зниженим зором, глухі діти (комп’ютер стаціонарний)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
обладнання для спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів, в яких навчаються сліпі, зі зниженим зором, глухі діти (комп’ютер стаціонарний)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
обладнання для спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів, в яких навчаються сліпі, зі зниженим зором, глухі діти (програмно-апаратний комплекс для корекційно-розвиткової роботи)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації