-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Дорожні знаки з кріпленням
Тендер Prozorro UA-2020-09-21-001446-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c27c388a7328466b93f0cc6360f62d57
Внутрішній номер закупівлі:
6378413
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-21-001446-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26136719
-
Адреса:
53200, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вул. Електрометалургів, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зінченко Всеволод Олександрович +380566251106 jkhnmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
управління двічі оголошувало закупівлю товарів «Дорожні знаки з кріпленнями», а саме: 31.07.20 UA-2020-07-31-001173-b та 18.08.20 UA-2020-08-18-000275-a, але жодного разу на торги не було подано достатню кількість (мінімум 2) пропозицій, у зв’язку з чим торги були визнані такими, що не відбулись
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дорожні знаки з кріпленням
Кількість
285 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Євро Знак
Оскарження: 21.09.2020 13:56 - 02.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40080558
-
Контактна особа:
Здоркін Сергій Євгенович +380734514666 evroznak2018@ukr.net http://euroznak.com
-
Адреса:
04209, Україна, м. Київ, Київ, вул. Озерна, 1
Оскарження: 21.09.2020 13:56 - 02.10.2020 00:00
Ціна пропозиції
396 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.09.2020 13:56
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
83352f21ac81424c825e4ef6d7ab85e9
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-21-001446-a-c1
Постачальник:
ТОВ Євро Знак
×
-
Код ЄДРПОУ:
40080558
-
Контактна особа:
Здоркін Сергій Євгенович +380734514666 evroznak2018@ukr.net http://euroznak.com
-
Адреса:
04209, Україна, м. Київ, Київ, вул. Озерна, 1
Номер договору:
944/20
Сума договору:
396 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
330 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.10.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
05.10.2020 00:00
Статус:
Виконаний