-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
блоки фундаментні: блоки фундаментні ФБС 24.4.6, відповідний код 44111600-7; блоки фундаментні ФБС 9.4.6, відповідний код 44111600-7
Тендер Prozorro UA-2020-09-18-007424-a
Завершена
56 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 1 120.00 UAH
мін. крок: 2% або 1 120.00 UAH
Номер:
f59027596c4a44fb8c2aadcce1e8813d
Внутрішній номер закупівлі:
6362417
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-18-007424-a
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Україна, м. Запоріжжя, бульвар Гвардійський, 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кубишкіна Тетяна Іванівна +38 (061) 222-22-66 concern.pti@i.ua http://teploseti.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
56 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 120.00 UAH
Період уточнення:
18.09.2020 14:57 - 25.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
18.09.2020 14:57 - 05.10.2020 09:00
Аукціон:
06.10.2020 11:22 - 06.10.2020 11:43
Період кваліфікації:
06.10.2020 11:43 - 08.10.2020 17:03
Період завантаження договору:
08.10.2020 17:03 - 28.10.2020 17:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписМова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерні пропозиції та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. У разі надання документів, які необхідні для формування пропозиції учасника, виданих відповідними установами, підприємствами, організаціями російською мовою, допускається наявність даних документів на російській мові, такі документи не потребують перекладу українською мовою.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
блоки фундаментні ФБС 24.4.6
Кількість
27 штуки
Період постачання
до 30.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
блоки фундаментні ФБС 9.4.6
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 30.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФЕМ-ЗАПОРІЖЖЯ"
Оскарження: 08.10.2020 17:03 - 19.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35979484
-
Контактна особа:
Олексій Дергачов +380676181815 fem5@ukr.net
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ДОКІВСЬКА, будинок 3
Оскарження: 08.10.2020 17:03 - 19.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
49 457.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
49 457.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.10.2020 17:03
Документи
25
Скарги
0
ТОВ СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ЛАТВІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХІМІМПЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14345702
-
Контактна особа:
Маштаков Євген Дмитрович +380674660816 MashtakovED@chemimpex.net
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, Київ, м. Київ, вул. Велика Васильківська 134, прим. 81а
Початкова пропозиція
55 533.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
55 533.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
b9cadcc18d4a4252be0b68b4da46641f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-18-007424-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ФЕМ-ЗАПОРІЖЖЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35979484
-
Контактна особа:
Олексій Дергачов +380676181815 fem5@ukr.net
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ДОКІВСЬКА, будинок 3
Номер договору:
1112/2020/Т
Сума договору:
49 457.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
41 214.98 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.10.2020 00:00 - 30.12.2020 00:00
Дата підписання:
22.10.2020 00:00
Статус:
Виконаний