-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Проведення технічної інвентаризації та паспортизації автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури
Тендер Prozorro UA-2020-09-17-006575-a
Торги не відбулися
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Номер:
d6e326290fe44340b88d3cd6aa0aea22
Внутрішній номер закупівлі:
6339157
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-17-006575-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26287105
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Столярчука, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ігор Сташок +380433820278,+380433823273,+380433820090 hmilnuk.ugkgtakv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71330000-0 Інженерні послуги різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
17.09.2020 14:02 - 25.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2020 14:02 - 05.10.2020 17:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проведення технічної інвентаризації та паспортизації автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури
Кількість
1 послуга
Період постачання
15.10.2020 - 15.12.2020