• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

"Будівництво сучасного центру надання адміністративних послуг в с.Тур'ї Ремети Перечинського району". Коригування

закупівля здійснюється з метою виконання робіт по проекту

Завершена

567 600.00 UAH з ПДВ
Номер: eccf34ad8a1141db9c5045dd7b47c704
Внутрішній номер закупівлі: 6305068
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-15-009240-a   
Замовник: Тур'я-Реметівська сільська рада Перечинського району Закарпатської області
Контактна особа: Михайло Біган +380507873444 silrada.t_remety@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування: 18 вересня 2018 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю «UA-2018-09-18-000689-c». В результаті зазначеної вище процедури відкритих торгів 16.10.2018 року було укладено договір про закупівлю з ПП «БЕРКУТ» (далі ПІДРЯДНИК), тендерна пропозиція, якого була визначена найбільш економічно вигідною (договір №12 від 16.10.2018 року) на загальну суму 4 365558,00 грн. (чотири мільйони триста шістдесят п’ять тисяч п’ятсот п’ятдесят вісім гривень 00 копійок), у тому числі ПДВ - 727593,00 грн., зі строком виконання робіт з моменту підписання договору і до 31.12.2019 року, а у випадку невиконання Сторонами зобов’язань, передбачених Договором – діє до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань. Однак, станом на сьогоднішній день та за результатами коригування проекту є необхідність у вирішенні питання щодо закупівлі додаткових невключених у початковий проект робіт, зокрема, робіт по улаштуванні перегородок на металевому однорядному каркасі, улаштування каркасу однорівневих підвісних стель із металевих профілів, улаштування каркасу підвісних стель «Армстронг», поліпшене фарбування стін і стель полівінілацетатними водоемульсійними сумішами, улаштування покриттів з ламінату та керамічних плиток тощо. Загальна вартість додаткових невключених у початковий проект робіт по зведеному кошторисному розрахунку визначена сумою - 567600,00 грн. (п’ятсот шістдесят сім тисяч шістсот гривень 00 копійок) з ПДВ. Виходячи з норм частини першої статті 20 Закону України «Про публічні закупівлі» основною процедурою закупівлі є відкриті торги. Окрім цього, варто зазначити, що зміна підрядника та проведення додаткової процедури відкритих торгів та/або спрощеної закупівлі на етапі завершення будівництва і виконання робіт за новими показниками згідно коригованої проектної документації, може паралізувати будівництво, оскільки будь-яка процедура є тривалим та складним процесом, який може призвести до зміни підрядника, і як наслідок призведе до переоформлення дозвільної документації по будівництву, поверненням та повторною передачею будівельного майданчика, обміром обсягів виконаних робіт та інвентаризацію матеріальних цінностей, що знаходяться на будівельному майданчику тощо. Це займе, у кращому випадку, декілька місяців, порушить цілісність технологічного циклу будівництва, ускладнить взаємовідносини з підрядником, приведе до додаткових витрат державних коштів та зриву термінів здавання об’єкту в експлуатацію. У зв’язку з цим, а також з метою уникнення зазначених вище можливих негативних наслідків під час виконання робіт по проекту: "Будівництво сучасного центру надання адміністративних послуг в с.Тур'ї Ремети Перечинського району" Коригування (код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель) доцільно здійснити у попереднього Підрядника виконаних робіт з будівництва по цьому ж проекту, а саме в ПП «БЕРКУТ» на підставі п.5 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі». Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: 1. Експертний звіт ТОВ «ПЕРША ПРИВАТНА ЕКСПЕРТИЗА» від 26.08.2020 р. №785/08/20 від 26.08.2020 р. (на кориговану проектну документацію).
Очікувана вартість: 567 600.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Будівництво сучасного центру надання адміністративних послуг в с.Тур'ї Ремети Перечинського району". Коригування
Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 89221, Україна, Закарпатська область, с.Тур'ї Ремети, Тканка 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРКУТ"

Оскарження: 29.09.2020 16:51 - 10.10.2020 00:00
Ціна пропозиції 567 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.09.2020 16:51
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 65dbd5c968ef4334abd2ef6c37ca6b79
Ідентифікатор договору: UA-2020-09-15-009240-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРКУТ"
Номер договору: 1
Сума договору: 567 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 473 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 12.10.2020 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s