• Переговорна процедура
  • Мультилотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Фармацевтична продукція

Завершена

48 633.56 UAH з ПДВ
Номер: 7db71b4aca614b358d1733232351da26
Внутрішній номер закупівлі: 6298116
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-15-002751-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико - санітарної допомоги №2" Сумської міської ради
Контактна особа: Малушина Ганна Володимирівна 380504071240,380542788014 tender_centr2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Рішеннями тендерного комітету були двічі відмінений тендер по закупівлі вакцини та лікарських препаратів по ДК 021-2015:33600000-6 «Фармацевтична продукція» лот 1 «Вакцина для профілактики грипу» (ДК 021:2015-33651660-2 «Вакцини проти грипу», МНН «Influenza, inactivated, split virus or surface antigen»), лот 2 «Лікарські засоби поза Національного переліку» (Дібазол (ДК 021:2015-33622200-8 «Протигіпертонічні засоби», МНН «Bendazol»), Папаверин (ДК 021:2015-33612000-3 «Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-вишкового тракту», МНН «Papaverine»), Аритміл (ДК 021:2015-33622100-7 «Кардіологічні лікарські засоби», МНН «Amiodarone»), Анальгін (ДК 021:2015-33661200-3 «Анальгетичні засоби», МНН «Metamizole sodium»), Димедрол (ДК 021:2015-33675000-2 «Антигістамінні засоби для системного застосування», МНН «Diphenhydramine»), Супрастин (ДК 021:2015-33675000-2 «Антигістамінні засоби для системного застосування», МНН «Chloropryamine»), Дротаверин (ДК 021:2015-33661700-8 «Інші лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи», МНН «Drotaverine»), Розчин йоду (ДК 021:2015-33631600-8 «Антисептичні та дезінфекційні засоби», МНН «Iodine»), Трисоль (ДК 021:2015-33692100-8 «Інфузійні розчини», МНН «Electrolytes in combination with other drugs»), Норфлоксацин (ДК 021:2015-33651100-9 «Протибактеріальні засоби для системного застосування», МНН «Norfloxacin»), Регідрон (ДК 021:2015-33614000-7 «Протидіарейні засоби, засоби для лікування шлунково-кишкових запалень/інфекцій», МНН «Comb drug») на підставі п.1 ч. 2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі», в редакції Закону України від 19.09.2019 №114-ІХ, з причини подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій: - протокол засідання тендерного комітету №149 від 21.08.2020 (Ідентифікатор закупівлі UA-2020-08-05-002865-с); - протокол засідання тендерного комітету №159 від 07.09.2020 (Ідентифікатор закупівлі UA-2020-08-21-005095-с). Медико-технічні характеристики до предмету закупівлі, а також вимоги до учасника в тендерних документаціях по вказаним закупівлям були однакові. Відповідно до п.1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», в редакції Закону України від 19.09.2019 №114-ІХ, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. На підставі викладеного, керуючись п.1 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі», в редакції Закону України від 19.09.2019 №114-ІХ, замовник має право здійснити закупівлю вакцини та лікарських препаратів по ДК 021-2015:33600000-6 «Фармацевтична продукція» лот 1 «Вакцина для профілактики грипу» (ДК 021:2015-33651660-2 «Вакцини проти грипу», МНН «Influenza, inactivated, split virus or surface antigen»), лот 2 «Лікарські засоби поза Національного переліку» (Дібазол (ДК 021:2015-33622200-8 «Протигіпертонічні засоби», МНН «Bendazol»), Папаверин (ДК 021:2015-33612000-3 «Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-вишкового тракту», МНН «Papaverine»), Аритміл (ДК 021:2015-33622100-7 «Кардіологічні лікарські засоби», МНН «Amiodarone»), Анальгін (ДК 021:2015-33661200-3 «Анальгетичні засоби», МНН «Metamizole sodium»), Димедрол (ДК 021:2015-33675000-2 «Антигістамінні засоби для системного застосування», МНН «Diphenhydramine»), Супрастин (ДК 021:2015-33675000-2 «Антигістамінні засоби для системного застосування», МНН «Chloropryamine»), Дротаверин (ДК 021:2015-33661700-8 «Інші лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи», МНН «Drotaverine»), Розчин йоду (ДК 021:2015-33631600-8 «Антисептичні та дезінфекційні засоби», МНН «Iodine»), Трисоль (ДК 021:2015-33692100-8 «Інфузійні розчини», МНН «Electrolytes in combination with other drugs»), Норфлоксацин (ДК 021:2015-33651100-9 «Протибактеріальні засоби для системного застосування», МНН «Norfloxacin»), Регідрон (ДК 021:2015-33614000-7 «Протидіарейні засоби, засоби для лікування шлунково-кишкових запалень/інфекцій», МНН «Comb drug») за переговорною процедурою. Документи які підтверджують підставу для застосування переговорної процедури: - Закон України «Про публічні закупівлі», в редакції Закону України від 19.09.2019 №114-ІХ; - Інформація оприлюднена на сайті https://e-tender.biz/tender/medicina/ за ідентифікаторами закупівлі: UA-2020-08-05-002865-с та UA-2020-08-21-005095-с.
Очікувана вартість: 48 633.56 UAH з ПДВ

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴37 750.00 Вакцина для профілактики грипу
  • Лот №2 ₴10 883.56 Лікарські засоби поза Національного переліку