-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2017-02-17-001113-c
Торги не відбулися
900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 18 000.00 UAH
мін. крок: 2% або 18 000.00 UAH
Номер:
889137fa30354da29ba82a0baf72a34c
Внутрішній номер закупівлі:
629570
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-17-001113-c
Замовник:
НОВОЧОРТОРИЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ ТЕХНІКУМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00698259
-
Адреса:
13120, Україна, Житомирська область, c. Нова Чортория, вул. Леніна, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наташа Омельчук +380674112459 opno30@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 000.00 UAH
Період уточнення:
17.02.2017 13:15 - 22.02.2017 14:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2017 13:15 - 04.03.2017 14:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
10 тонни
Період постачання
до 31.12.2017
Дизельне паливо
Кількість
34 тонни
Період постачання
до 31.12.2017